fbpx

Seljapingetele ja seljavaludele leiad leevendust seljateraapias

Üla- või alaselja pinged on sagedasti esinevad terviseprobleemid, mis tulenevad peamiselt sundasendist. Sundasendiks loetakse asendit, kus inimene viibib ühes asendis pikka aega järjest nagu näiteks kontoritöötajad või ebamugavas asendis, kus teatud kehaosad on liigselt pinges. Sundasendi pideva jätkumise tõttu süvenevad pinged kaelas ja seljas veelgi. 

BodyTherapy taastusravi ja füsioteraapiakeskuse füsioterapeudid soovitavad kontoritöötajatel võimalusel teha tööd lisaks istuvale asendile ka seistes (kui on võimalus kasutada seisulauda) ning istuda ka pallil ja/või tasakaalupadjal. Pallil ja tasakaalupadjal istumine treenib skeletilihaseid ja aitab kaasa õige rühi kujunemisele. 

Seljavalude või seljapingete leevendamiseks soovitab BodyTherapy taastusravi ja füsioteraapia keskuse füsioterapeut Anna-Maria seljateraapiat StimaWell seljamatil. Seljamatt on meditsiiniseade, mis töötab elektriteraapia põhimõttel, kus naha kaudu mõjutatakse seljalihaseid ja närve. Tulenevalt Sinu kaebustest valib füsioterapeut Sulle sobiva programmi – valuteraapia, lihasteraapia või dünaamilise süvamassaaži või nimetatud programmide kombinatsiooni. Intensiivsuse valib klient koos füsioterapeudiga ise ning intensiivsust saab ka puldi abil jooksvalt protseduuri ajal muuta. Olenevalt kaebusest võib seljateraapiat läbida ühekordse teraapiana või kuurina, kus teraapiat viiakse läbi igapäevaselt.

Seljateraapia StimaWell seljamatil: 

  • stimuleerib vereringet seljalihastes;
  • tugevdab seljalihaseid;
  • tasakaalustab skeletilihaseid, mis soodustab head rühti; 
  • aitab taastuda vigastustest.

StimaWell seljateraapia on ääretult efektiivne ja lihtne variant ennetada ning leevendada nii seljapingeid kui ka teisi seljaprobleeme. 

Broneeri aeg