fbpx

Rahastus


Lisaks omaosalusele saab tasuda veel järgmiste võimaluste abil:


1. Stebby (endine SportID)


Kui tead, et Sinu ettevõtte on liitunud Stebby keskkonnaga, siis toimi järgnevalt:
Uuri tööandjalt, milliseid teenuseid ettevõtte rahastab.
Mine Stebby veebikeskkonda ja vali sobiv teenus: https://app.stebby.eu/group/bodytherapy/services
Aja broneerimiseks helista numbrile +372 53 004 348 või kirjuta e-posti aadressile info@bodytherapy.ee või broneeri meie broneerimissüsteemi kaudu (leitav kodulehel).    


2. Erisoodustuse maksuvabastus 


Töötaja tervise-ja spordikulusid saab tasuda ka tööandja. Tööandja saab maksuvabalt hüvitada tervise- ja spordikulusid kuni 100 euro ulatuses iga töötaja kohta kvartalis.  Uuri täpsemalt: https://www.emta.ee/ariklient/maksud-ja-tasumine/tulumaks-ja-sotsiaalmaks/erisoodustused/tervise-ja-spordikulud


3. Teraapiafond (Tartu Bodytherapy keskuses)


Teraapiafond on süsteem, mis on loodud perearstidele. Teraapiafondi raames saavad perearstid suunata patsiente füsioterapeudi vastuvõtule. 
Tartu BodyTherapy keskus pakub füsioteraapia teenust, mille puhul saab kasutada teraapiafondi rahastust, tegevusluba L05069.
Kuidas teraapiafondi kasutada?
Kui perearst on leidnud vajaduse suunata teid teraapiafondi raames füsioterapeudi vastuvõtule, siis saate pöörduda ka BodyTherapy füsioterapeutide poole Tartus. 
Selleks paluge oma perearstilt paberkandjal saatekiri (meie füsioterapeutidel ei ole ligipääsu digiloole) ja võtke see teraapiasse tulles kaasa. 
Aja saate broneerida telefonil +372 529 5243 või kirjuta e-posti aadressile tartu@bodytherapy.ee.
Kui palju tuleb kliendil endal maksta füsioteraapia teenuse eest?
Perearst märgib saatekirjal füsioteraapia korduste arvu, mida Tal on võimalik kompenseerida. Haigekassa teraapiafond kompenseerib ühest teraapiakorrast 12.02 eur ning ülejäänud summa maksab klient ise.