fbpx

EMS treeningud ja teraapiad

EMS treeningud ja teraapiad

StimaWELL® EMS süsteemid võimaldavad meil läbi viia laias valikus füsioteraapiaprotseduure (nt vaagnapõhjalihaste teraapia) ja tavatreeninguid (sünnitusjärgne taastumine, vigastustest ning pre- ja postoperatiivne taastumine, üldine lihastreening, kaalulangetus, vastupidavustreening.

BodyTherapys kasutatav StimaWELL® EMS süsteem on ainus süsteem Eestis, mis on meditsiiniseade (kuni 6500Hz)!


Mis on EMS (Electric Muscle Stimulation)?

EMS tähendab elektrilist lihaste stimulatsiooni. StimaWELL® EMS süsteem stimuleerib Teie lihaseid elektriliste impulsside abil, kasutades selleks kuni 24 elektroodi (12 kanaliga), mis on õmmeldud spetsiaalsesse kostüümi ja selle lisaelektroodidesse. Need elektriimpulsid, panevad Teie lihased kokku tõmbuma ja need lihaste kokkutõmbed on palju intensiivsemad, kui inimese tahtlikud lihaspingutused. Impulsid mõjutavad kõiki lihasgruppe korraga ja see muudab EMS-i eriti tõhusaks treeniguks.

Miks tulla just meie EMS treenigusse/teraapiasse?

– EMS treeningud ja teraapiad toimuvad alati koos treeneri või füsioterapeudiga, kes aitab valida sobivat koormust ja jälgib harjutuste korrektset tehnikat.
– EMS treeninguid on võimalik teha ka duo treeninguna ehk koos sõbraga kahekesi.
– Kogu treeningvarustus (alusriided, treeningkostüüm) ja rätik ootab sind kohapeal. (NB! Tartu keskuses pesemisvõimalused puuduvad!)

EMS VAAGNAPÕHJATERAAPIA:

  • kiirendab sünnitusjärgset vaagnapõhjalihaste taastumist;
  • vähendab ja ennetab inkontinentsi ja prolapsi;
  • vähendab ja ennetab vajadust operatsiooni järele;
  • vaagnapõhjalihaste treeningut saab teha eraldi või osana 20-minutilisest kogukeha treeningust;
  • sobib ennetuseks ja raviks kõigile vanusegruppidele.