fbpx

Massaažid

Massaaž


Massaaži on valude leevendamiseks ja lihaspingete vähendamiseks kasutatud juba iidsetest aegadest alates. Meile on omane näiteks valutavast kohast kinni haarata, seda mudida või hõõruda. Juba ammust aega on vanemad ja vanavanemad palunud väikestel lastel enda valutaval seljal kõndida, et selja lihaspingeid ja -valusid leevendada. Tänasel päeval on võimalik nautida suurel hulgal erinevaid massaaži tehnikaid, mille eesmärk on üks: parem enesetunne ja tervis.
Massaaži toime organismis on väga ulatuslik. Massaaži abil paraneb enesetunne läbi lihaspingete ja valu vähenemise, ainevahetuse ja jääkainete väljutamise aktiveerimise, immuunsuse tugevdamise ning närvisüsteemi tasakaalustamise.

Klassikaline massaažKlassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele. Tallinna keskuses pakub klassikalist massaaži lisaks massöörile ka füsioterapeut.


Selja- ja õlavöötme massaaž

Peamiselt kogunevad sundasendist tulenevad pinged õlgade ja kaela piirkonda. Selja ja õlavöötme massaaž lõõgastab ja leevendab sundasendist tulenevaid pingeid.


Ravimassaaž


Ravimassaaži käigus keskendutakse rohkem probleemsetele piirkondadele. Massaažiseansi jooksul kasutatakse erinevate massaažiliikide ja pehmekoeteraapia vormide kombinatsioone: klassikalist- ja kupumassaaži, gua shad ja grastoni tehnika võtteid, müofastsiaalset ja päästikpunktteraapiat jne. Ravimassaaži eesmärgiks on probleemses piirkonnas lihaspingete ja valu vähendamine ning verevarustuse parandamine.


Kupumassaaž


Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Kupumassaaži viiakse läbi kas valu vähendamiseks või tselluliidi leevendamiseks. Tallinna keskuses pakub kupumassaaži lisaks massöörile ka füsioterapeut.
NB! Kuppudega tekitatud tugev vaakum võib esile kutsuda hematoome (verevalumeid). Ei sobi vasotoomiliste (veresoonte) probleemide puhul!


Seljamassaaž kupuga


Seljamassaaž on mõeldud neile, kellel on probleeme pigem seljaga, õlgadega, kaelaga ja ei taha massaaži tervele kehale. Lisaks kasutatakse seljal kuppu, et parandada vereringet ja leevendada valulikkust.


Klassikaline näomassaaž


Massaaž lõõgastab, niisutab näonahka, alandab turseid ja parandab jumet..


Näo kupumassaaž


Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise näomassaažiga. 
NB! Kuppudega tekitatud tugev vaakum võib esile kutsuda hematoome (verevalumeid). Ei sobi vasotoomiliste (veresoonte) probleemide puhul!


Meemassaaž


Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, ja tselluliidi leenevdamiseks.


Shiatsu punktmassaaž


Shiatsu on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja vajutuste kaudu bioaktiivsete punktide toniseerimisele. Massaaž toimub riietega.


Tai käemassaaž


Tegemist on refleksoloogilise massaažiga, mis aitab parandada vereringet, leevendada pingeid, ning mõjub hästi ka stressi vähendamisel. 
Vastunäidustused:  südamehaigused, astma, diabeet, epilepsia, kasvajad.


Tai jalamassaaž


Tegemist on refleksoloogilise massaažiga, mis lõõgastab, aitab parandada vereringet, leevendada pingeid ja stressi.
Vastunäidustused: viirus või palavik, rasedus, luumurrud, luude hõrenemine, liigesehaigused, südame- veresoonkonna haigused, kasvajad, nahahaigused sh jala- ja küüneseen, menstruatsioon, diabeet. 


Aroomimassaaž


Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav massaaž, mis sobib stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. 


Laavakivi massaaž


Massaaži teostatakse kuumade laavakivide ja õlisegudega.
Laavakivi massaaži pakume ainult Tallinna keskuses.
vaki