fbpx

Perearsti saatekirjaga füsioterapeudi vastuvõtule


Perearsti saatekirjaga on võimalik pöörduda Tartu BodyTherapy taastusravi ja füsioteraapiakeskusesse füsioterapeudi vastuvõtule. Alates 1.07.2024 Tervisekassa lepingu olemasolul on võimalik pöörduda ka Tallinna BodyTherapy taastusravi ja füsioteraapiakeskuse füsioterapeudi vastuvõtule. Aja saab mugavalt broneerida meie kodulehel. 


Visiiditasu määrad ja nende rakendamise tingimused 

Perearsti saatekirjaga füsioteraapia kliente teenindame ravijärjekorra alusel Tervisekassa lepingu mahus. Väljaspool üldjärjekorda, ravikindlustuse või nõutava saatekirja puudumisel pakume tasulist vastuvõttu, mille hinnad on leitavad meie kodulehel paiknevas hinnakirjas. Perearsti saatekirjaga füsioterapeudi poole pöördudes visiiditasu patsiendile ei kohaldu.

Juhul, kui te ei ole rahul teile osutatud Tervisekassa rahastatud tervishoiuteenusega, on teil õigus esitada kaebus ka järgmistel aadressidel: Terviseamet (info@terviseamet.ee, tel +372 794 3500,); Tervisekassa (info@tervisekassa.ee, tel +372 669 6630).


Ravijärjekorra pidamise kord

BodyTherapy taastusravi ja füsioteraapiakeskusesse Tervisekassa poolt hüvitatavatele teenustele saab peagi aja broneaerida läbi üleriigilise digiregistratuuri www.digiregistratuur.ee või broneerides meie kodulehe kaudu:https://bodytherapy.ee/broneeri-siin/ või helistades numbrile +372 529 5243.

Ravijärjekorda peetakse programmis BookLux. Programmis on võimalik valida endale sobiv külastuse aeg ja sobiv spetsialist. Ravijärjekord on avatud 4 kuud etteulatuvalt. 

Tasulistele ja Perearsti saatekirjaga meie poole pöörduvatele klientidele on avatud üks ravijärjekord, mis tagab, et kõikidel klientidel on kvaliteetse teenuse saamiseks võrdsed võimalused.

Broneerimisel kantakse ravijärjekorda järgnev informatsioon:

– füsioteraapia teenuse osutamise aeg

– teenust läbi viiva spetsialisti nimi

– kliendi ees-ja perekonnanimi;

– kliendi e-posti aadress;

– kliendi telefoni number

Ravijärjekorda registreerimisel meie kodulehe kaudu saadetakse kliendi e-posti aadressile koheselt informatsioon füsioteraapia vastuvõtule registreerimise kohta. 36 tundi enne protseduuri saadetakse meeldetuletus teenuse toimumise kohta kliendi e-posti aadressile. Üleriigilise digiregistratuuri kaudu broneerides saadetakse kliendile u 24 h enne vastuvõttu meeldetuletav SMS.