fbpx

Füsioteraapia Tartus – BodyTherapy taastusravi ja füsioteraapiakeskuses – Tervisekassa lepingupartner ja tõhus füsioteraapia kogemus

Kui otsite tõhusat füsioteraapiat Tartus, siis BodyTherapy taastusravi ja füsioteraapiakeskus on teie usaldusväärne valik. Oleme mitte ainult kogenud füsioterapeutide meeskond, vaid alates 2024. aastast oleme ka Eesti Tervisekassa ametlik lepingupartner. See võimaldab teil saada kvaliteetset füsioteraapiat perearsti saatekirjaga, katta kulud tervisekassa poolt ning naasta kiiremini aktiivse elu juurde.

1. Personaalne lähenemine tervenemisele: Meie füsioterapeudid Tartus viivad läbi põhjaliku hindamise ja koostavad personaalse raviplaani, võttes arvesse teie konkreetseid vajadusi. See tagab, et saavutate optimaalseid tulemusi ja naasete igapäevaelu juurde ilma piiranguteta.

2. Võimalus kasutada taastumiseks innovaatilisi lahendusi: Meie füsioterapeutidel on võimalus Teile välja pakkuda ja läbi viia taastumiseks teenuseid nagu näiteks StimaWell elektriline seljamatt ning krüoteraapia ehk külmateraapia.

3. Kogenud spetsialistid mitmekülgsete probleemide lahendamiseks: Olgu tegemist lihasvalu, liigeste probleemide või taastusraviga pärast vigastust – meie füsioterapeutide kogemused erinevates valdkondades tagavad teile parima võimaliku ravi. Lisaks pakume ka tasemel vaagnapõhjafüsioterapeutilist nõustamist Tartus. Anname endast parima, et leidateie probleemile põhjused ning pakkuda põhjalikku ja tõhusat ravi.

4. Kuidas Füsioteraapia aitab: Füsioteraapia mitte ainult ei leevenda valu ja taasta liikuvust, vaid aitab ka ennetada tulevasi terviseprobleeme. Harjutuste, ravimassaaži ja muude terapeutiliste meetodite abil suurendame keha vastupidavust ja liikuvusvõimet.

5. Tervisekassa Lepingupartner Tartus – Mugav ja Taskukohane: Oleme uhked selle üle, et oleme tervisekassa lepingupartner, muutes füsioteraapia Tartus kättesaadavaks ja taskukohaseks. See tähendab, et saate vajadusel perearsti saatekirjaga tulla meie juurde, teades, et tervisekassa hüvitab teie ravi kulud.

Füsioteraapiat Tartus pakuvad meie füsioterapeudid Eva Nigulas ja Oliivia Kraavi. Meie eesmärk on aidata teil tunda end taas tugevana ja valmis igapäevaelu rõõme täiel rinnal nautima. Broneerida saab mugavalt meie kodulehel või telefoni teel. Füsioterapeudi vastuvõtt Tartus on 5€ (visiiditasu) perearsti saatekirja olemasolul.

Ärge lükake oma tervise parandamist edasi – BodyTherapy taastusravi ja füsioteraapiakeskus on teie tervise partner Tartus!